.

.

Hitech - 10 Парчиња на NNTN4851 Замена на Батерии за полнење за Motorola CP040, CP140, CP150, CP160, CP180, CP200, CP340, CP360, CP380, EP450, PR400, GP3188, и GP3688 2-Начин Радија (Ni-МЗ, 2400mAh)

Hitech - 10 Парчиња на NNTN4851 Замена на Батерии за полнење за Motorola CP040, CP140, CP150, CP160, CP180,

мислење на клиентот:

DEN 1046.40
Достапност
Во достапна форма

Батеријата пакет е направен на барање и е предаден од Тајван, обезбедување на свежина и квалитет.Батериите ќе се помеѓу две и три недели, за да пристигнат по нарачка. 100% ОЕМ компатибилни.Висок-квалитет Yuasa клетки : 7.2 V, 2400m Ah, Ni-МЗ хемија, Ниска Само-Отпуштање стапка.Батеријата случај е 100% поликарбонат пластика и е ultrasonically запечатени за максимална сила. 1 година од производителот ограничена гаранција.Види опис на производот за детали.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите