.

.

7.4 V FNB-Z181Li Заменетата Батерија Li-ion Пак Одговара за Vertex EVX-C31, VZ-30, VZ-30-D0-5, VZ-30-G6-4 (1800mAh)

7.4 V FNB-Z181Li Заменетата Батерија Li-ion Пак Одговара за Vertex EVX-C31, VZ-30, VZ-30-D0-5, VZ-30-G6-4 (1800mAh)

мислење на клиентот:

DEN 1200.00
Достапност
Во достапна форма

Ве молиме потврдете го вашиот стар оригинална батерија ID(Дел Број/Дел БР.) : FNB-Z181 Li.Батеријата Детали : 7.4 V Li-ion 1800m Ah / 13.32 Wh; 92.54 x 53.70 x 19.42 mm;.Одговара Модел : EVX-C31, VZ-30, VZ-30-D0-5, VZ-30-G6-4. 15 години професионално батеријата снабдувач КС.Голема ќелија вграден интегриран microchip го спречува преоптоварување, што преполнувањето, само-празнење и издолжува на животниот век на батеријата. 365 Дена Гаранција; Уверение со CE, FCC, Ro HS за безбедност.Директно од Професионални Производителот Камерон Кинеско со 15 години, обезбедување 50,000+ батерии за 30+ категории и contant еднаков или поголем капацитет со твоите двонасочна Радио оригинална батерија.Компатибилни Модели : Vertex EVX-C31 Vertex VZ-30 Vertex VZ-30-D0-5 Vertex VZ-30-G6-4 Compatible Дел Број : Vertex FNB-Z181 Li Specifications Capacity / го Оценувате : 1800m Ah / 13.32 Wh Voltage : 7.4 VType : Li-ion Dimensions : 92.54 x 53.70 x 19.42 mm Gross Тежина : 157.2 g Net Тежина : 87.2 g Any проблеми или прашања со батерија, ве молиме контактирајте со нас со детали и фотографии преку е-МАИЛ, ние може да обезбеди услуга за ЗАМЕНА.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите