.

.

PIANAI Телефон Преносни Моќ Банка 50000mah /USB c Моќ Банки/Преносни Надворешни Батеријата е Компатибилен со 99% од USB Уреди На Пазарот,Бела

PIANAI Телефон Преносни Моќ Банка 50000mah /USB c Моќ Банки/Преносни Надворешни Батеријата е Компатибилен со

мислење на клиентот:

DEN 974.40
Достапност
Во достапна форма

50000 со голем капацитет на мобилен напојување е навистина не лажен стандард.Тоа обезбедува долг и сигурен век на батеријата за вашата дигитална опрема, и чување, се повеќе издржливи.Меѓународни машина купување орган за сертификација, обезбедување на квалитет, добредојдени да се купи,. 3 USB излез пристаништа, можат да ја наплатат 3 уреди истовремено/3 влезни порти, се Однесува на : i Phone текст, Микро текст, Тип-C текст, треба само еден оригинален мобилен телефон кабел за полнење на мобилен телефон, а исто така може да ги чувате моќта за мобилни напојување ,.Висок квалитет на литиум полимер батерии, безбедно да ја полните без добивање на топла, интелигентни чип автоматско откривање и заштита систем, повисоко конверзија стапка, побезбедно полнење.Преносни надворешни батеријата е компатибилен со 99% од USB уреди на пазарот.Голем број на вградени во интелигентни мерки за заштита помогне да се спречи overcharge, overdischarge, overvoltage, прекуструјна и кратки-коло употреба.Опремени со LED екранот, процентот се прикажат податоци останатите моќ е јасно на прв поглед.ПРЕДВОДЕНИ од силна светлина светилка веќе не се плаши од електричната енергија и темнината, и може да се користи како дневен итни осветлување.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите