.

.

Замена за полнење за Motorola FR60 Слушаат Само ФБИ Слушалка - Акустична Слушалка со 3.5 mm Конектор, кој е Компатибилен со Motorola FR60 Радио - Слушалки за Безбедност и Надзор

Замена за полнење за Motorola FR60 Слушаат Само ФБИ Слушалка - Акустична Слушалка со 3.5 mm Конектор, кој е

мислење на клиентот:

DEN 143.76
Достапност
Во достапна форма

Замена Motorola FR60 Слушаат Само Акустична Слушалка со 3.5 mm Конектор.Транспарентен извиткани акустична цевка обезбедува јасна аудио квалитет во било кој тип на животната средина.Лесни флексибилни и кожата пријателски материјали додава удобност за продолжен носат време.Слушалката обвива зад вашето уво плус ротирачки lapel клип работи заедно за да се даде посигурно се вклопуваат.Ве молиме имајте во предвид : Ова е Up Start Компоненти бренд замена дел, не е ОЕМ производ.Овој производ не е поврзано со било ОЕМ брендови и не е покриена под никакви гаранции понудени од страна на оригиналниот производител.Никакви гаранции за овој производ се нуди исклучиво со Upstart Компоненти.Сите се споменува на бренд имиња или модел описи се направи строго да се илустрира компатибилност.Сите бренд имиња и логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите