.

.

Marcy Олимписки Хексадецимален Стапица Бар HTB-6921, Хром

Marcy Олимписки Хексадецимален Стапица Бар HTB-6921, Хром

мислење на клиентот:

DEN 4230.96
Достапност
Во достапна форма

Редовни и Воскресна Рачки - На Marcy Олимписки Хексадецимален Стапица Бар има редовни и покренати се справува да обезбеди разновидност на стегачите за вашето вежбање.Knurled Рачка за Подобар Стисок - На Marcy Олимписки Хексадецимален Стапица Бар има knurling на двете редовни рачки и покренати се справува да се обезбеди подобра контрола врз вашиот лифтови.Компатибилен со 2" Дупка со Дијаметар Олимписки Плочи - Користете 2" со дијаметар од Олимписките плочи со Marcy Олимписки Хексадецимален Стапица Бар. 800lbs Капацитет и 10" Ракав за Губење на Плочи - Компактен, но стабилна.На Marcy Олимписки Хексадецимален Стапица Бар има вкупно 800lbs дека лесно може да се собере на 10" долго Олимписки ракав.Редовни и покренати се справува обезбеди разновидност на костец во зависност од вашата желба.Покрај тоа, двете групи на рачки се knurled да се обезбеди подобар зафат при кревање.2" со дијаметар од Олимписките ракавот е 10" долго па ќе може удобно да се додаде за да 800lb вкупно Олимписки Хексадецимален Стапица бар тежи 50 килограми.Оваа хексадецимален стапица бар е ценет од страна на почетници и напредни корисници слично како што обезбедува повеќе природни зафат / движење во текот на deadlifts и shrugs.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите