.

.

SHOUCAN ABS Солидна Плоштадот Бар Должина 500mm Страна Должина 1-4mm Погоден за Архитектонски Модел Правење DIY Бела,1.5×1.5×500mm (60pcs)

SHOUCAN ABS Солидна Плоштадот Бар Должина 500mm Страна Должина 1-4mm Погоден за Архитектонски Модел Правење

мислење на клиентот:

DEN 527.76
Достапност
Во достапна форма

Големина на : 1×1×500mm (96pcs)/1.5×1.5×500mm (60pcs)/2×2×500mm (50pcs)/3×3×500mm (35pcs)/4×4×500mm (20pcs).Поради различни снимање на светлина и го следат резолуција, хроматските аберации ќе се случи.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.ABS солидна плоштадот род Избрани Големина Цилиндар Пол DIY Песок Табела Модел Оркестарот Материјал.Карактеристики : ABS пластика има добра жилавост и сила.Тоа може да биде свиткана од страна на човековите раце и не е лесно да се скрши.Тоа е лесно да се процес и лесно да го исечете.Тоа исто така може да се загрева и свиткани.Тоа е погоден за ремоделирање и трансформација на изработка на модели.Материјал : ABS (Acrylonitrile butdiene styrene),ABS плоштадот бар, цврсти род.издржливи и практичен за употреба.Примена : DIY песок маса, архитектонски модел, пејзажот, моделот материјали, DIY прирачник,декорација материјал, итн. ●Опис на производот : име на Производ : ABS солидна плоштадот bar Length : 500mm Side должина : 1×1mm/1.5×1.5 mm/2×2mm/3×3мм/4×4mm●Карактеристики : АБС материјал : со добра цврстина и сила, може да се загрева и свиткани.Широк спектар на употреба : DIY песок маса, архитектонски модел на одлуки, пејзаж правење модел на материјали и така натаму.●Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка на големината поради прирачник за мерење.2. Поради различни снимање на светлина и го следат резолуција, хроматските аберации ќе се случи.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите