.

.

BWXY соодветна Замена за Батеријата Симбол MC3000R-LM28S00KER, MC3000R-LM28S00LER, MC3000R-LM38S00K-E, MC3000R-LM38S00KER, MC3000R-LM38S00LER, MC3000R-LM48S00K-E, MC3000R-LM48S00KER 2600mAh

BWXY соодветна Замена за Батеријата Симбол MC3000R-LM28S00KER, MC3000R-LM28S00LER, MC3000R-LM38S00K-E, MC3000R-LM38S00KER,

мислење на клиентот:

DEN 663.12
Достапност
Во достапна форма

Тип на производ : Li-ion, Volts : 3.7 V, Капацитет : 2600m Ah / 9.62 Пот.Производ Големина : 72.26 x 39.83 x 12.43 mm, Тежина : 80g.Висок капацитет циркулаторниот функција, совршен замени на оригинални батерии.Ве молиме бидете сигурни дека изборот на правото батеријата во согласност со оригиналниот производ модел.ROSH, CE и УЛ тројно сертификација.Без мемориска ефект, над-бесплатно, над-испуштање, во текот-топлина, над-струја и кратки-коло заштита. 14-дневниот гаранција за парите назад и 12 месеци гаранција.Вашето задоволство е важно за нас, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате со било прашање, 24*7-Мејл поддршка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите