.

.

Случај на 20 Пакети, TEEMI T22N-АУ 2D бар-код Скенер со Интелегентни Стојат USB Кабелска + Виртуелна COM Порта Автоматски Рачни QR Податоци Матрица PDF417 бар Кодови Imager за Windows, Linu

Случај на 20 Пакети, TEEMI T22N-АУ 2D бар-код Скенер со Интелегентни Стојат USB Кабелска + Виртуелна COM Порта

мислење на клиентот:

DEN 21576.00
Достапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Случај вклучува 20 пакети T22 N-АУ 2 D бар-код Скенер со Intellistand.ЧИТА бар кодови НА РАЗНИ МЕДИУМИ : Лесно фаќање на сите заеднички бар кодови (1 D, 2 D и PDF417) на етикети, како и за мобилен телефон се прикажува.Со овој 2 D скенер, вие ќе бидете подготвени за наредните мобилни баркодове револуција.ДВЕ СКЕНИРАЊЕ на ВЛАДАТА : активирањето скенирање на владата и презентација на владата.Под презентација на чекање, вие не треба да притиснете на активирањето на скенирање.ИЗДРЖЛИВИ : Withstands 50 пати 1.6 метри на бетон и 10 Gs 0.06" двојно amp.Тоа е многу издржлив и добар квалитет.CMOS СЛИКИ СКЕНИРАЊЕ ТЕХНОЛОГИЈА : со напредна дигитална слика стекнување функција, тоа може да се идентификуваат екран код, нецелосни код и нејасни код и др.Handsfree : Стави на скенерот за штанд, на скенерот автоматски ќе се префрлат на презентација на владата; откако ќе го дофати надвор од застане, тоа ќе се вратите во нормала активира режимот.Omni-насочен Скенирање : Скенира бар-кодови во било кој правец, не треба да се ориентираат на скенерот во една насока.Ако имате други посебни прилагодување кој не може да се најде во упатството, ве молиме љубезно контакт TEEMI.Оваа T22 N-АУ е Рачни Автоматско USB кабелска 2 D QR бар-код скенер, Plug and Play, Лесен за употреба.Карактеристики на овој T22 N-О : . -На скенерот ќе биде на Презентација на владата кога е во мирување и да биде во Активирањето на чекање кога тоа е надвор од трибината. -Нашите T22 N-АУ поддржува Datamatrix совршено по правило, не треба да направите било какви околности.Таа поддржува правоаголник Datamatrix и IMB бар кодови (Интелигентна Mail бар-код) и податоци за форматирање на функцијата. -Нашите T22 N-АУ поддржува Mac и Android таблет компјутер со USB порт совршено, не софтвер е потребно, Plug and play, многу лесен за употреба. -Можете да го поставите режим за Автоматско скенирање, скенирање на вашиот инвентар баркодове без притискање на активирањето на скенер. -Овој скенер поддржува обратна 1 D или 2 D бар-кодови, возачот лиценца на бар-кодот.Спецификации : . -Скенирање шема : 2 D област на сликата (640x48 пиксели низа). -Скенирање агол : Хоризонтална 55°, vertical37.5°. -Скенирање Технологија : CMOS. -Димензии(Dxšxv) : 4.2x2.7x7.1inch. -Тежина : 0.29 lb.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите