.

.

Жените Секси Bandeau Завој Бикини Поставите Мода Push-Up Бразилецот Бански Beachwear Еден-Парче Костим за капење лето

Жените Секси Bandeau Завој Бикини Поставите Мода Push-Up Бразилецот Бански Beachwear Еден-Парче Костим за капење

мислење на клиентот:

DEN 863.76
Достапност
Во достапна форма

Топла Продажба за Пролет-Лето!!!!. ✿Не грижете се - 100 проценти на шопинг искуство е на задоволително ниво.Материјал : 90%Најлон+10%Elastane, Убав и дебел материјал, многу мек и еластичен.Оваа слабеење костим за капење, се наредени на внатрешноста па тоа не е се види преку.Тоа е совршено еден-парче костим за капење за сите ваши вода активности.Види преку шупливи надвор стил и длабоко V вратот дизајн amp до костим за капење, што го прави повеќе спарно, гламурозна и alluring.костим за капење, за жени,плус големина бански костуми perfect за жените,женска бански костуми perfect,костим за капење покрие прегледи за жените,tankini бански костуми perfect за жените,едно парче бански костуми perfect за жените,бански костуми perfect за жените,породилно костим за капење,жените бикини бански костуми perfect,бански костуми perfect за жените стомак контрола,девојки бански костуми perfect,стомакот контрола бански костуми perfect за жените,секси бански костуми perfect за жените,висока waisted бикини костим за капење, за жени,женска едно парче бански костуми perfect,две парче бански костуми perfect за жените,мама и мене бански костуми perfect,висока waisted бански костуми perfect за жените,костим за капење, се прикријат.жените одбор шорцеви костими за капење,triangl костими за капење,розова корица и прозорци за костими за капење жените,colorblock бански едно парче,tankini за жените костими за капење,висока waisted bottoms костими за капење,деца покрие прозорци за костими за капење,младата костим за капење девојка,две парче костим за капење,бел костим за капење врвот,плус големина костим за капење врвот,костими за капење за тинејџерски девојки,жени костим за капење 2 парче,бременост костими за капење) за жени,вратоврска боја костим за капење жени,деца костими за капење за момчиња,стомакот контрола костим за капење,женска костими за капење. 100% Задоволство, ако имате било каков проблем за облека (како што се : несоодветна големина, не се задоволни со стил, итн.), ве молиме ни e-mail на првиот време и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 24hours.Големина Chart : Size : SBust : 79-82cm/31.10-32.28"Waist : 62-66cm/24.41-25.98"Hip : 84-88cm/33.07-34.65"Size : MBust : 83-86cm/32.68-33.86"Waist : 67-70cm/26.38-27.56"Hip : 88-92cm/34.65-36.22"Size : LBust : 87-90cm/34.25-35.43"Waist : 71-74cm/27.95-29.13"Hip : 92-96cm/36.22-37.80"Size : XLBust : 91-94cm/35.83-37.01"Waist : 75-78cm/29.53-30.71"Hip : 96-100cm/37.80-39.37"Size : XXLBust : 95-98cm/37.40-38.58"Waist : 79-82cm/31.10-32.28"Hip : 101-105cm/39.76-41.34"♥ Ние имаме илјадници стил на модата жените бански костуми perfect, добредојде за да пребарувате за "JIANHAO бански костуми perfect" или кликнете на копчето "бански костуми perfect" ♥ JIANHAO Жените костим за капење е направен од висок квалитет на ткаенина.Меки и удобни, добра breathability и издржливи.Што може да се знае од рака чувство и визуелна смисла.Супериорен во материјал и квалитет во изработката ја прави кожата кул во топли временски услови.Ова е дефинитивно најдобар избор за ова лето.♥ Ве молиме проверете ја Големината на Табелата пред цел.Ако не сте сигурни големината, ве молиме испратете порака до нас.♥ Не грижете се - 100 проценти на шопинг искуство е на задоволително ниво.Информација за производот : Сезона : Пролет, Лето Есен,Winter Occasion : Случајни,Daily Material : Памук Blend Style : Случајни Одговара : Одговара на сличен легален начин да size How да се мијат : Рака мие Ладно,Висат Линија или Сува.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите