.

.

Назад кон 50-тите Sock Хоп Вратата Банер Украси 1950-тите Ретро Ресторан Време Рок се Тркалаат Класичен Оркестарот Фото Backdrops Матурска Партија Врата Ги Покрие Знак Матер

Назад кон 50-тите Sock Хоп Вратата Банер Украси 1950-тите Ретро Ресторан Време Рок се Тркалаат Класичен Оркестарот

мислење на клиентот:

DEN 283.20
Достапност
Во достапна форма

ღ Направен од високо-квалитет на винил материјал, јасно печатење, мала тежина, лесно да се носат, не е лесно да се солза, еднократно, лесно да се откажам. ღ Назад до 50 Sock Хоп тема банер позадина декорација.Големина е:(72.8 инчен x 35.4 инчен), (182cmx90cm) Таписерии и дарежлив, лесно се подобри прекрасна атмосфера на вашата страна. ღ Лесно За Бесење - Постојат 4 Бакар дупки во аглите на среќен роденден двор банер.Може да се подготви на јаже себе, за да можете лесно да го инсталирате каде што сакате.Доаѓа со тоа е лесно да се инсталира за да насекаде каде што сакате. ღ Тоа може да се користи во затворени простории и на отворено.Тоа е голем плус за роденден партии, и исто така одличен фото кабина позадина и фото кабина реквизити.Лесно да се откажам-на претстојните око-фаќање на знамето ќе импресионира гости. ღ Различни бренд на набљудувачите бои може да имаат малку поинаква од екранот слика.За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Материјал : Трајни & Обновливи Материјал - Направени од високо Винил .со јасно печатење, лесен, лесен за носење, не е лесно да се солза, и обновливи ღ Лесно За Бесење - Постојат 4 Бакар дупки во аглите на знамето.Може да се подготви на јаже себе, за да можете лесно да го инсталирате каде што сакате.Доаѓа со тоа е лесно да се инсталира за да насекаде каде што сакате.ღ ღIt може да се закачи на вратата или на ѕид.Тоа може да се користи во затворени простории и на отворено.и, исто така, добар фото кабина позадина и фото кабина реквизити Лесно За Бесење - Доаѓаат око-фаќање на знамето ќе импресионира гости ღ Совршен Партија Украси : фантастична реклама е одличен избор за на отворено и во затворен простор партија или вози-од страна на прослави.Таписерии и дарежлив, лесно подобрување на вашата партија атмосфера, и да се создаде незаборавни и прекрасен страни за различни прилики.ღ Различни бренд на набљудувачите бои може да имаат малку поинаква од екранот слика.За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите