.

.

2021 Дипломирањето Банер Класа на 2021 Congrats Град Тремот Знак Партија Декорација Материјали Добредојдовте Виси на Вратата Оркестарот за Внатрешна Отворено(Сини и Злат?

2021 Дипломирањето Банер Класа на 2021 Congrats Град Тремот Знак Партија Декорација Материјали Добредојдовте

мислење на клиентот:

DEN 2200.80
Достапност
Во достапна форма

【Пакетот Вклучува】2 парче сини и злато congrats дипломирањето вратата банер сет,печатени зборови на "Класа на 2021' и 'Congrats град', одговара за на факултет или Висока Школа дипломирани студенти, како и добредојде на влезната врата знак или партија декорација, град партија декорација. 【Повеќенаменски】дипломирањето вратата банерот може да биде применет на ѕид или од врата на врата страна како дипломирањето партија тремот знак.Од таванот, декорација на entryway, или суспендира од гранки за да ја постави основата за забава во вашиот grauation ден. 【Лесен За употреба】дипломирањето вратата знак е пред насобраните.Тоа е лесно да ги красат било каде ви се допаѓа, исто така може да заштедите време да ги красат дипломирањето партија, совршен за да го прослават 2025 дипломирани студенти, да имате незаборавен партија. 【Дипломирањето Вратата Банер Детали】Сини и злато дипломирањето тема плакат е направен од дебела полиестер ткаенини со различни печатење.Тоа е лесна, лесни и не бледнее.Оваа Високо-квалитетен производ може да се користи за долго време. 【2021 Дипломирањето Партија Украси】оваа дипломирањето вратата декорации е одлична за congrats град тема партија материјали, тие можат да бидат обесени на врати, или ѕидови да го поздрават членовите на вашето семејство или пријатели, ќе го направат вашиот дипломирањето партија изгледаат прекрасно.Повеќенаменски : совршен за вашиот дом, пред врата, во училница, работа или на Училиште. 1. Како дипломирањето партија украсување знак : Hangging било каде ви се допаѓа да се декорација на вашата партија, како ѕид, дрво, врата, прозорец,итн. 2. Како congrats град оркестарот банер : Ставање на алатници како банери, може да бидат обесени на влезната врата, тавани, windows, градини и така натаму. 3. Како фото реквизити : Се убави и незаборавни фотографии или selfies со овој банер знаци.Спецификации : Големина : 71 x 12 инчен Материјал : дебела полиестер ткаенини.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите