.

.

Amosfun Мајка Ден Украси Мајка' s Ден Знак Банер Партија Гарланд Додаток МАЈКА Decors Burlap Bunting Банери Знаме од Ќерка и Син

Amosfun Мајка Ден Украси Мајка' s Ден Знак Банер Партија Гарланд Додаток МАЈКА Decors Burlap Bunting Банери

мислење на клиентот:

DEN 186.72
Достапност
Во достапна форма

мајка ден подароци за мама од ќерка ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : изработени од природни burlap, без лош мирис, може да се користат одново и одново.Исто така, огради лесно за чување.НЕ DIY БАНЕР : банерот доаѓа до вас веќе пред насобраните, не повеќе DIY потребни на вас, никогаш не се во брзање, дури и во последната минута на вашиот настан.СИМПАТИЧНА ФОТОГРАФИЈА РЕКВИЗИТИ & ПОЗАДИНА : it' s, исто така, добри идеи да се одржи на банер како фото реквизити или назад како фото позадина, ќе добие многу слатки фотографии со него.ОДЛИЧЕН ДЕКОР : ова декоративни банерот е совршен за мајка' s ден или роденден украси, награда за својата мајка најдобри мајка некогаш награда и да ги искажете вашата љубов кон неа.подарок за мајка day Description This објект е направен од премиум природни burlap со Проголта опашка облик дизајн.Постојат букви "МАЈКА" и црвени срца за декорација, секој знаме се нумерирани во низа за лесно собрание!На топли бои и пот дизајн ќе ги поздравам сите на вашите гостите како што ја внесувате.Тоа совршен за Мајка' s Ден декорација.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано. - Материјал : Лен. - Size : 17 x 13 x 0. 1cm. - ГОЛЕМА ОРКЕСТАРОТ : ова декоративни банерот е совршен за мајка' s ден или роденден украси, награда за својата мајка најдобри мајка некогаш награда и да ги искажете вашата љубов кон неа. - СИМПАТИЧНА ФОТОГРАФИЈА РЕКВИЗИТИ & ПОЗАДИНА : it' s, исто така, добри идеи да се одржи на банер како фото реквизити или назад како фото позадина, ќе добие многу слатки фотографии со него. - НЕ DIY БАНЕР : банерот доаѓа до вас веќе пред насобраните, не повеќе DIY потребни на вас, никогаш не се во брзање, дури и во последната минута на вашиот настан. - ПРЕМИЈА МАТЕРИЈАЛ : изработени од природни burlap, без лош мирис, може да се користат одново и одново.Исто така, огради лесно за чување.Пакет Вклучувајќи 1 x Банер.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите