.

.

Злато Glittery Ние сме Толку Горди на Вас Банер Град Партија Дипломирањето Партија Позадина Декорации

Злато Glittery Ние сме Толку Горди на Вас Банер Град Партија Дипломирањето Партија Позадина Декорации

мислење на клиентот:

DEN 167.76
Достапност
Во достапна форма

Злато Glittery Ние Сме Толку Горди На Вас Банер : Секоја буква должина приближно изнесува 5",со Висок квалитет злато glittery картичка.Совршен за градинка, основно училиште, виш училиште, средно фискултурно училиште, дипломирани оркестарот.Погоден за виси заедно десерт маси, камин, на ѕид, backdrops, и целокупната партија простор, виси од гранки и тавани, или отворете против ѕид.Нашите Банер Ќе Додадете Искра На Вашето Дипломирање На Партијата.Обеси Каде Што Сакате.На или Над Вашата Торта/Подарок Маса или да ја Користите Како Позадина на Вашиот Група Слики.Тоа Само Е Потребно Неколку Минути Да Се Соберат На Банер.И Писма Се Прилагодливи Заедно String.Тоа Само Е Потребно Неколку Минути Да Се Соберат На Банер.И Писма Се Прилагодливи Заедно String.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите