.

.

Amosfun ноќта на Вештерките Банер Хорор Среќен ноќта на Вештерките Опашка Риба Облик Виси Bunting Виси Гарланд КТВ Бар Дух Фестивал Атмосфера Сцена Декорација Украс на Па

Amosfun ноќта на Вештерките Банер Хорор Среќен ноќта на Вештерките Опашка Риба Облик Виси Bunting Виси Гарланд

мислење на клиентот:

DEN 186.72
Достапност
Во достапна форма

Совршен за ноќта на Вештерките декорирање и прослава.Виси на таванот, прозорец, градина,дрвја, камин, тремот, врата, отворено или ѕид, итн.Се создаде забава и празнична партија декорација со оваа прекрасна ноќ на вештерките банер!.Ноќ на вештерките партија виси банер за добредојде на Вештерките партија доаѓаат, fulls на ноќта на Вештерките атмосферата.Тоа ќе додадете екстра забава и нов изглед, па да се создаде празнична и среќна атмосфера.Description This е среќен ноќта на Вештерките хорор банер, fulls на ноќта на Вештерките атмосферата.Се користи за добредојде на Вештерките партија доаѓаат.Убава ноќ на Вештерките партија декорација bunting за вас висат на вашиот дом, ѕидови, канцеларија, училиште, партија, банкет за да додадете повеќе, празнично чувство, вашиот ноќта на Вештерките партија ќе биде различен, со овој банер.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано.- Материјал : Хартија.- Големина : 12.8 x 18.6 x 0.1 см.- Ноќ на вештерките партија виси банер за добредојде на Вештерките партија доаѓаат, корисни.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите