.

.

Злато Розова/Сребрена Сино/Злато Виножито Burlap 1 Првиот Роденден на Еден Банер, за Бебе Туш, Висок Стол Декорација, Ѕид Оркестарот (Pennant Знамиња)

Злато Розова/Сребрена Сино/Злато Виножито Burlap 1 Првиот Роденден на Еден Банер, за Бебе Туш, Висок Стол Декорација,

мислење на клиентот:

DEN 167.76
Достапност
Во достапна форма

♕ 1-от Роденден на Бебето украси - среќен роденден bannner,Што е одличен начин да го прослават вашиот бебе прв роденден.Првиот Роденден на Украси за Фото Кабина Реквизити), birthday (Роденден за Сувенири и Подароци за Деца, Најдобро Партија Резерви. ❤ In Стил, 1-от Роденден на Бебето Туту за Висок Стол и Декорација на ЕДЕН Pennant Среќен Роденден за Highchair.Даде u Бебе оставите одличен Прв Роденден меморија.Се повеќе слика или видео запис, кога ќе пораснат да ја зачувате во меморијата. ❤ Оваа bunting е подготвена за забава во вашиот дом, на некој настан, или во вашето бебе љубов е првиот роденден на фото сесија!Дали ви висат на highchair, ѕид, во прозорец, во градинка, во една партија, или над торта табела. ❤ In Стил, 1-от Роденден на Бебето Туту за Висок Стол и Декорација на ЕДЕН Pennant Среќен Роденден за Highchair. ♕ Кога детето седи на стол опкружен со роденден банер на својот прв роденден, уживаат торта и овации исполнет со среќни насмевки од своето лице, ќе се чувствувате како многу вашето дете има потреба од убава и индивидуализирана роденден банер за да ги красат.Нека повеќе ритуал чувства во обичниот живот. ★Ние веруваме дека секое дете на секое бебе треба да се третира со нежност во светот.★Му ја даде/тој е еден-годишниот меморијата на чувство на обредот.♛ Целосна Победа е посветена да стане бајка царство.Ние сакаме да се интегрираат различни интересни и убави елементи во чевли, чанти и облека.Нека жени, девојки стане принцези, нека мажи и момчиња стане принцови.♚ Колку што сте спремни да веруваат, овој свет е бајка.❤ Серија на слатка лак принцеза чевли чека за у. ✾Бидејќи повеќето од нашите стилови се рачно изработени, безброј стилови спречи испраќањето на сите стилови до магацинот, значи, ако вашиот омилен стил треба да пристигне во рок од 15-20 дена, ве молиме изберете Препорачана Превозот Пат кога ставање на вашата нарачка.Ние ќе испрати вашата нарачка од страна на DHL дека за време на испорака обично е 5-7 дена.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите