.

.

Blueangle Среќен Божиќ Банер со Ѕвезди и Прасиња - Божиќ Чувствува Крпа Банер Декорација за Дома Божиќ Оркестарот

Blueangle Среќен Божиќ Банер со Ѕвезди и Прасиња - Божиќ Чувствува Крпа Банер Декорација за Дома Божиќ Оркестарот

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

Чувствував крпа.Увезени. 【СРЕЌЕН БОЖИЌ】Нашите Среќен Божиќ банер со Уникатен модел на секое знаме, кое импресивен Божиќ украси за вашата партија!. 【ГОЛЕМИНА】Секое парче мерки 5.9 во (W)*7.9 во (L),16 парчиња во вкупно; станува збор веќе се собраа ,можете да се движите секоја буква на било која локација која ви се допаѓа. 【МАТЕРИЈАЛ】Изработени од природни премиум Чувствува крпа нема валкана, пролевање.Тоа може да биде година повторно употребувани и лесно да се откажам од каминот, ѕид, маса, по ходникот и дрво, итн. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】Божиќ банери се претходно собрани и растојанието на знаме може да се прилагоди, само ги извади и се откажам нив каде што сакате.На жичени шарени банери се погодни за сите видови на собири. 【ПОГОДНИ ПРИЛИКИ】Добар Божиќ виси банери се погодни за да се откажам насекаде во дом или на лице, можете да ги користите за декорација на mantel, ѕид, камин, прозорец, Божиќ дрво гранки,вратата, градина,двор, дневна соба.На Среќен Божиќ Банер ќе додадете силен допир да вашиот празник божиќ.Ова се чувствува крпа банер ќе се направи совршен decoartions за вашиот Божиќ партија.Божиќ банери се трајни производи за многу време се користи поради својата премија и здрав Чувствува крпа материјал, лесно да се свитка по употребата, зачувајте го вашиот простор.Сите знамиња на банерот се пред присутните, заштедите време и пари, можете исто така да прилагодите на простор меѓу букви според вашата желба.Features Material : Премиум Чувствува Cloth Perfect Големина : Секој burlap знаме мерки 5.9"x7.9"Должина : Опремен со провира игла и 21.3 ft памук јаже, која може да се сече според саканата јаже length What Ќе Get16x Банер + На провира игла + 21ft памук rope Many Uses Perfect за Божиќ партија, дома декор, канцеларијата на оркестарот, училиште оркестарот, празничниот декор или било повод за време на Божиќните празници.Каде Што Hang Dining соба, ментл, камин, прозорец, ѕид, надвор од тремот, Кујна, постоечката shelving, скалила, entryway ѕид или мебел или на предната врата.Ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако не се како нив, можете да безусловно наплата.Вие не треба да се двоуми, сега кликнете на златна "Додади во Кошничка", Ние ќе ги пренесе тоа за вас во рок од 2 дена.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите