.

.

Големата Точка на Среќа Персоналните Ох Глупости, Ти си Стар - Сопствен Измет Роденден Украси Партија Банер

Големата Точка на Среќа Персоналните Ох Глупости, Ти си Стар - Сопствен Измет Роденден Украси Партија Банер

мислење на клиентот:

DEN 359.76
Достапност
Во достапна форма

Обичај Ох Глупости, Ти си Стар Персоналните Измет Роденден на Банерот е импресивна партија декорација за вашиот измет партија тема прослава.Вашиот гостин или гостите ќе сакаат да ги видете вашите специјална порака печатени на оваа забавна персоналните партија банер.ГОЛЕМИНА : Ох Глупости, Ти си Стар обичај банер мерки 1 нога од 5 метри.ПЕРСОНАЛНИТЕ ПАРТИЈА МАТЕРИЈАЛИ : Ох Глупости, Ти си Стар партија банери функција на вашиот сопствен текст.Едноставно кликнете на "Прилагодите Сега" за да го додадете вашиот личен текст за оваа симпатична партија банер.ЗАБАВНО ПАРТИЈА УКРАСИ : А Ох Глупости, Ти си Стар Измет Роденден на Банерот е совршено персоналните, што го прави лесен начин да ги красат за вашата партија и да се донесе вашиот измет тема за живот.Висат на влезот на вашата партија, во текот на храна маса или бонбони бафет, на подарок маса или зад главата табела.Обичај Ох Глупости, Ти си Стар партија банери се, исто така, одлично кога прикажани на отворено за да добредојдени сите ваши гостите како тие да пристигнат.ПРЕМИУМ ОБИЧАЈ ПАРТИЈА МАТЕРИЈАЛИ : Ох Глупости, Ти си Стар Измет Роденден на Банерот е запознае со новите планови на вашиот сопствен текст, тогаш професионално печатени на премиум-одделение сатен хартија со фото-како сјај.Секој обичај банерот е индивидуално прегледано потоа внимателно спакуван со рака и дојдов во заштитен ракав.Сите персоналните партија банери ВКЛУЧУВА не-означување лепило ѕид месеци за лесно екранот.НАПРАВЕНИ ВО САД : Прилагодено Ох Глупости, Ти си Стар - Персоналните Роденден Украси Партија Банерот е произведен и дизајниран во нашата Висконсин објект со користење на материјали кои се Направени во САД.Воодушевувајте вашите гостите со овој прекрасен Персоналните Ох Глупости, Ти си Стар - Измет Роденден Украси зачувана како посебен keepsake за гостин.Нашите Сопствени измет банери имаат две линии на текст и има доволно простор за секој гостин да го потпише своето име, ако сакате да го користите банер како гостин книга.Банери се испечатени на премиум-одделение сатен хартија со фото-како сјај, тоа е направен во САД, а може да бидат обесени со лента.Додадете завршувањето на допир на вашата партија со една симпатична банер.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите