.

.

Автоматски Свето Срце Банер

Автоматски Свето Срце Банер

мислење на клиентот:

DEN 263.76
Достапност
Во достапна форма

Големина : 3-1/2 x 5' Ж. Од Прославата Банери, оваа прекрасна Свето Срце банерот е, за разлика од нашите Свети Слика Серија и карактеристики ексклузивно уметност од Мајкл Адамс.Секој предмет е илустрирана со користење богати тонови и поставено во предниот дел на домот brocade позадина дизајн.Отпечатат на високо-квалитетни сатен ткаенина им овозможува на овие прекрасни детали за навистина да блесне преку неа.Секој банер е тогаш исечените со убава злато чипка и дополнителните за старо-светот изгледаат и се чувствуваат.Сатенски Полиестер - 42" W x 5' Ж.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите