.

.

Motique Додатоци Сет на 3 Големи Памук Bandanas - Карипски Знамиња

Motique Додатоци Сет на 3 Големи Памук Bandanas - Карипски Знамиња

мислење на клиентот:

DEN 311.76
Достапност
Во достапна форма

100% Памук. 100% Памук.Карипски Отпечатоци.Околу 21 инчи од 21 инчи.Збир на 3. Motique Додатоци.Ова е сет на 3 памук bandanas со забава отпечатоци на Карипски Земји Знамиња и Souveniers.Овие Bandanas може да се користи како коса, покривање, headband и вратоврска.Тоа се мерките околу 21 инчи од 21 инчи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите