.

.

GOER 2 Парчиња Дијамант Ангажман Прстен Mylar Балони,Гигант 45 инчен Хелиум Балони за Булчински Туш Bachelorette Партија Материјали

GOER 2 Парчиња Дијамант Ангажман Прстен Mylar Балони,Гигант 45 инчен Хелиум Балони за Булчински Туш Bachelorette

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

Направени од храна одделение материјал,безбедно и нетоксичен.Силна и светлина,може да се плови само да се пополни 90% од балони " простор со хелиум.Пакетот Вклучува : 2 Buc Дијамантски Прстен Балони,1 гумени капка.Големина : 45 инчи.Овој голем дијамантски прстен балон комплет совршено ќе ги красат вашата булчински туш bachelorette или ангажман партија и дава длабок впечаток на сите.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите