.

.

Mayflower Крајната 8 Гости 54pc Замрзнати Олаф Ана Елса Роденден Материјали и Балон Декорација за Полнење

Mayflower Крајната 8 Гости 54pc Замрзнати Олаф Ана Елса Роденден Материјали и Балон Декорација за Полнење

мислење на клиентот:

DEN 863.76
Достапност
Во достапна форма

(1) 6 Парче Замрзната Олаф Ана Елса балон Букет : (1) 31" Ана Елса Фолија Балон, (1) 41" Олаф Фолија Балон, (2) 18" Круг Замрзнати Foils и (2) 19" Лаванда Срцето Foils. (1) 18" Роденденски подарок балон. (8) 9" sq Замрзнати Олаф Ана Елса плочи - (8) 7" sq десерт плочи. (1) Замрзнати Олаф Ана Елса - Табела Покрие - (8) Замрзнати Олаф Ана Елса - 9 оз Чаши. (16) Замрзнати Олаф Ана Елса - Ручек Салфети - (6) 11" Латекс Балони 3 - Виолетова Пурпурна 2 - Бледо Сина и 3-Диви Бери.Со ова заврши Замрзнати Олаф Ана Елса партија за полнење ќе се добие : (1) 6 Парче Замрзната Олаф Ана Елса балон Букет, (1) 18" Роденденски подарок балон, (8) 9" sq Замрзнати Олаф Ана Елса плочи, (8) 7" sq десерт плочи, (1) Табела Маска, (8) 9 оз Чаши, (16) Ручек Салфетки и (6) 11" Латекс Балони 2 - Виолетова Пурпурна 2 - Бледо Сина и 2-Диви Бери.Само додадете Хелиум и УЖИВАЈТЕ!Dinnerware од Amscan и Балони со Анаграм.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите