.

.

CHRORINE Девојка Роденден Декорација Материјали, Сина Партија Украси, Снегулка Украси, 109 компјутери Балони, 2 парчиња Сина Фолија Завеси, Јавор Лисја, Снегулки

CHRORINE Девојка Роденден Декорација Материјали, Сина Партија Украси, Снегулка Украси, 109 компјутери Балони,

мислење на клиентот:

DEN 455.76
Достапност
Во достапна форма

Нашите Делукс Роденден Декорација Комплет Вклучува : Балони, Јавор Лисја, Фолија Дополнителните Завеси, Додатоци.Фолија Дополнителните Завеси : 2 Buc Светло Сина, Или Лажен Фолија Дополнителните Завеси, секоја Завеса 39 x 78 инчен, погодни за украсување на врати, ѕид и да се Користи како позадина за партијата.Балон Лак за Полнење : се Предвидени 3 големини на балони и гарланд изработка на додатоци.Сина, виолетова, металик виолетова, и сребро confetti балони.Околу 109 компјутери латекс балони, дојде со балон лента, лепак и лента.Јавор Лисја и Снегулки : сет содржи јавор лисја и снегулки украси, ако сакате да се одржи на Елса-македонија и Ана принцеза тематските партија, ова ќе биде добар избор.Употреба Во : за сина и виолетова тематските партија украси, дете возрасни роденден украси, бебе туш 1-ви роденден украси, булчински туш bachelorette одмор партија украси.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите