.

.

Julep Зголемете Ја Вашата Зрачења Ден Крем Усна Третман & Усна Спиење Маска

Julep Зголемете Ја Вашата Зрачења Ден Крем Усна Третман & Усна Спиење Маска

мислење на клиентот:

DEN 288.00
Достапност
Во достапна форма

ВЕГЕТАРИЈАНСКАТА УСНА ТРЕТМАН И СПИЕЊЕ МАСКА : Ова хидрантни, сјајни balm е крајната само-грижа за вашите усни.Користете го овој усна поправка третман за да ги смири подсечен усните во текот на денот, додека ти спиеш како и усна спиење маска за екстра климатизација, или за инстант сјај секое време. 24/7 ХИДРАТАЦИЈА & ЗАШТИТА : да одговара на вашите нови желе усна маска, секојдневни balm, и ноќ усна третман на сите во едно.Оваа сјајни balm смирува подсечен усни и се заклучува во влага со мешавина за негување состојки.Допрете го за брз хит на сјај и освежителен ванила нане мирис.ПРИРОДНО ЕФЕКТИВНИ СОСТОЈКИ ШЕЈ ПУТЕР & ПЕПТИДИ : На Songyi Екстракт од Печурка хидрира и лечи подсечен усните, додека Шеј Путер smooths и омекнува во текот на целиот ден.Чувство како вашите усни се покажува нивната возраст?На Пептиди се зголеми колаген, помагање на фирма кожата и избрише фини линии, па можете да го користите како усна навремено постапување.ХРАНЛИВА ФОРМУЛА : Оваа хранлива формула е разноврсна доволно за да поглезите и да се заштити, без оглед на она што ви треба.Борбата chapping со брз удар дека се заклучува во хидратација, омекнува усни, и се обновува фини линии на целиот ден, долго.Ќе добиете сјајни сјај и навестување на ванила нане мирис, секој пат кога ќе ја додадете.КАКО ДА се АПЛИЦИРА : се Применува за да се чисти, суви усни.Лизгајте тенок слој низ врвот и на дното усните за kissable сјај и ванила нане мирис во текот на денот.Или нанесете подебел слој пред спиење како усна спиење маска и се будам да се мека, свиленкаста на усните.Оваа сува усна третман не само лекува усни—тоа ги добива во потрага подобар и поздрав од било кога порано.Магијата е во комбинација на негување, работливост состојки и разноврсна апликација која го прави лесно да се носат како дневен сјај или како усна маска во текот на ноќта.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите