.

.

Усна Smacker Дизни Tsum Tsum Balms Мари Љубов Во Круша-y 0.26 Унца

Усна Smacker Дизни Tsum Tsum Balms Мари Љубов Во Круша-y 0.26 Унца

мислење на клиентот:

DEN 359.52
Достапност
Во достапна форма

Усна Balms дека се смири, придавам влогови, и да се обезбеди мека сјај за усните!.Навлажнувачки.Мазнење.Мека сјај.Купола во облик на balms функција мека topper капа дека двојки како колекционерски играчка!Секој карактер има свој уникатен вкус - собира и магацинот сите нив да се создаде кула од cuteness!Добредојдовте во светот на Усна Smacker!Истражуваат вкусот, бојата и дизајнот и да се најде на Усна Smacker што го прави да насмевка.Од 1973 година, ние да се стави насмевка на усните од целиот свет.Се надеваме дека нашите автентични вкусови, мириси и colorfully дизајнирани производи се направи среќни.Вкусот комбинации се бескрајни меша и натпревар да се најде на вашиот сопствен усна омекнување, насмевка индуцирачки, deliriously вкусни среќен момент.Потоа се повторува, повторува, повтори!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите