.

.

4 Парчиња Рефлексивни Руно Вратот Gaiter Возрасни Висока Видливост, Безбедност Шамија Неонски Термички Вратот Лице Шамија со Рефлексивни Мрачно Drawstring за Мажи Жени Пр?

4 Парчиња Рефлексивни Руно Вратот Gaiter Возрасни Висока Видливост, Безбедност Шамија Неонски Термички Вратот

мислење на клиентот:

DEN 383.76
Достапност
Во достапна форма

drawstring затворање.Она што ќе добиете : пакетот доаѓа со 4 парчиња на руно рефлексивни вратот gaiters во различни бои, се забележува и симпатична, и доволно количини се доволни за да ги задоволат вашите разни барања и да се замени.Идеален рефлексивни дизајн : зима руно вратот guard е дизајниран со ленти кои обезбедуваат добра рефлексивноста, и исто така, може да направи да се јасно видливи во текот на ноќта, помагајќи ти да се ужива на отворено во текот на ноќта без да се грижиш за ваша безбедност.Квалитет на материјалот : шарени вратот gaiter направени од руно, супер меки, дебели и топли, безалкохолни и дише, удобно и windproof, што ќе ви овозможи да одржите вашиот врат топло во студена зима и нека можете целосно да уживате во активности на отворено.Погоден мерење : секој видливост рефлексивни вратот gaiter мерки за 11.8 x 10 инчи, лесен и пренослив, и со добра еластичност што го прави флексибилно да се носат и може да се вклопи во вашиот врат па, кој може да ви донесе соодветни стегање и удобно носење искуство, и погодна за двете повеќето жени и мажи.Удобно и практично перформанси : руно вратот шамија за мажите е суштински дел од студени зимски временски услови и активности на отворено; На drawstring дизајн е лесно да се прилагоди и да ги чува ветер од вашиот врат за надворешна работници, мажите кои лопата за снег и спортски ентузијасти.Овие термички лице марами се погодни за повеќето видови на облека, како што се џемпер, јакна, и така натаму, што може да се направи целиот изгледаат подобро и, исто така, ќе се задржи топло.Ако ви се допаѓа сноубординг или скијање, тогаш руно вратот шамија ќе обезбедат доволно заштита од груби правец.Нашите руно шамија е идеален придружник за вашиот секојдневен живот.Карактеристики : Материјал : руно Боја : сива, црна, зелена, портокалова Големина : прибл. 11.8 x 10 инчи Пакетот вклучува : 4 x Руно вратот потоплите Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите