.

.

Dapaser 8 Pack Вратот Gaiter Balaclava Лицето Маска Мотоцикл Ски Шамија Вратот Обвива Дише Bandanas за Мажи Жени

Dapaser 8 Pack Вратот Gaiter Balaclava Лицето Маска Мотоцикл Ски Шамија Вратот Обвива Дише Bandanas за Мажи

мислење на клиентот:

DEN 479.76
Достапност
Во достапна форма

Мраз Свила,Полиестер,Spandex.Еластична затворање. ????Магијата Материјал : Нашата вратот gaiter е направен од 80% полиестер влакна, 10% мраз свила и 10% spandex супер , користење на постојана хемиско-бесплатно ткаенина технологија.Тоа може да се задржи вашата кожа топло во зима, кул вашата кожа и чувајте го да се излади во текот на летото, тоа е многу погоден за ладна зима и топло време. ????Различни Функции : UPF50+ заштита од сончевите зраци, дише и вода-абсорбента, еластична и брзо сушење, лесни и издржлив, лесен за носење, и исто така има функција на спречување на песок, снег и ветер, која е многу погодна за груби средини, студена зима и топли лета.Нашите вратот gaiters може да ги придружуваат низ секоја сезона. ???? 12+ Користи : Неговата користи се многу различни, како на вратот gaiter, balaclava, се соочуваат со шамија, bandanas, лицето покривки, глава заврши, handkerchief, sweatband, пиратски шапка, капа, Turban, beanie.Можете да ги носи за пешачење, трчање, јога, риболов, качување, мотоцикл, скијање и така натаму. ????Универзална Големина : големината на нашата bandana лицето маска е 17.32*9.25 инчи, кои може да се поместуваат во четири правци, која е многу погодна за шефовите и necks на различни големини.Не премногу силно или премногу лабава, дише и удобно.Вие не мора да се грижите за проблемот на несоодветно облечен по купувањето. ????Задоволителна Услуга : Ако имате било какви прашања или незадоволство со производите што сте го добиле, ве молиме слободно да се поставуваат прашања и ќе ви помогне да ги решите во времето.Ние, исто така, го продаде скијачки очила во нашата продавница, може да се купи нив заедно ! ! !.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите