.

.

Tangkula Хром Багаж Решетката за Гостинската Соба, Нема Собрание е Потребно, Виткање Метал Куфер Стои со Најлон Ремени за Домашни Спалната соба Гостинската Соба Хотел,

Tangkula Хром Багаж Решетката за Гостинската Соба, Нема Собрание е Потребно, Виткање Метал Куфер Стои со Најлон

мислење на клиентот:

DEN 4679.76
Достапност
Во достапна форма

【Лесен Багаж Складирање Решение】, Кој сака да го стави својот куфер на подот откако заморно патување, свиткување повеќе да се работи надвор?Или стави на чиста постела, што го прави валкани?Нашата количка за багаж решетката е одлична алатка за патниците и гости да уживаат во удобен престој.Тоа е погоден за комерцијални и станбени објекти. 【Крајната Погодност】Со количка за дизајн, багажот, решетката може да биде лесно да се здипли во неколку секунди кога не е во употреба.Исто така, анти-завртка лабава структура може да издржи повтори виткање.Можете да се свитка тоа стан да ги чувате под кревет, во плакарот, или само во спалната соба агол. 【Стабилна Метал Структура】Кој силен челик структура и chromed површина, овој багаж решетката може да се користи за долго време без деформација и може да се одржи телесната тежина до 180lbs. 4 фиксна тешки-должност ремени да може ефективно да се спречи тетеравење. 【Кат-friendly Footpads】Опремени со PP footpads, ова решетката може да се балансираат себе, дури и за малку нерамномерна подови и ефективно спречување на подот од гребење, совршена за домашни и за комерцијална употреба.Тоа секако е добар помошник во вашиот живот. 【Нема Потреба од Собранието】На багаж решетката е подготвен да го користите колку што ќе се отвори пакетот.Тоа обезбедува дополнителен простор во плакарот, спална соба, или дневна соба и карактеристики пространа дното на просторот кој ви овозможува да го поставите кутија за складирање или повеќе.Description This багаж рек носи крајната удобноста на вашиот guestroom.Дали ви се упати надвор на патот, или што се враќа од патување, овој решетката може да се направи за пакување или отпакувањето многу полесно.На стабилна метална рамка со здрав најлон ремени на ова патување багаж рек дава атрактивен изглед и силна стабилност, што исто така е идеален за употреба во гостинската соба или на одмор дома.Вашите гости ќе се почувствувате разгалено со овој удобен рек секогаш на готовс, веднаш до плакарот или на крајот од креветот.Кога не е во употреба, едноставно се свитка домаќинство essentials багаж решетката и чувајте го подалеку од очите додека тоа е потребно.Feature Robust челична рамка & пропадна-отпорни footpads Количка за лесно движење и storage26.5" Должина врвот прими повеќе luggage Convenient полица служи како дополнителна складирање space Reinforced тешки-должност ремени обезбеди зголемување на support Elevated висина прави пакување и отпакување easy For домашна употреба за чести traveler Use во домот или во одмор home No собранието бара Specification Material : Челик, Nylon Color : Сребро, Black Weight Капацитет : 180 lbs Item Тежина : 9 lbs Overall Димензии : 26.5"x 16"x21.5"(L x W x H)Пакетот вклучува : 3 x Багаж Rack3 x Додаток Bag1 x Собранието Настава Зошто Ќе Избере Нашиот Багаж Рек?√На багаж рек ќе го направи вашиот дом гостите да се чувствуваат добредојдени со погодно место за да го поставите нивниот багаж и се отпакува.√Решетката огради за лесно складирање кога не е во употреба.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите