.

.

TANGNADE Виткање Бамбус Багаж Управување со Чевли Полица Секојдневен Организација Складирање Градите,26.8 × 22.0 × 14.2 инчен,Брод од НАС Директно

TANGNADE Виткање Бамбус Багаж Управување со Чевли Полица Секојдневен Организација Складирање Градите,26.8 ×

мислење на клиентот:

DEN 458.40
Достапност
Во достапна форма

★〖Солиден и Издржливи〗 На здрав дрвени дизајн од количка за багаж решетката може да се одржи на најтешкиот торби и suitcases, може да се користи континуирано, без деформација, и може да издржи 110 килограми. 4 фиксна тешки-должност најлон ремени за да се спречи тресење. ★〖Повеќенаменски Чување Полиците〗На багаж преградата се состои од 2 партиции.На врвот на една од главните полиците се состои од 4 здрав ремени кои можат да бидат ставени со помали suitcases.Исто така постојат и 7 дрвени цевки на дното дејствува како втората партиција за чување на мали предмети како чевли и чанти, која е погодна за секојдневно домашна употреба. ★〖Свитлива т заземаат многу простор.Количка за лесно движење и складирање.Удобен долната полица служи како чевли решетката или дополнителен простор за складирање.Цврсто дрво, изградбата и засилен тешки-должност ремени обезбеди поголема поддршка.

Клучни карактеристики

Product Name:
Luggage rack

Им се допаѓа и на купувачите