.

.

Travelon Сет од 4 Избрани Боја Багаж Ознаки, Една Големина

Travelon Сет од 4 Избрани Боја Багаж Ознаки, Една Големина

мислење на клиентот:

DEN 276.00
Достапност
Во достапна форма

Забава, whimsical бои се идентификуваат багаж лесно.Само вашето име е видлив за безбедност.Отстранување на рака и зглобот за да се открие адреса, телефон, е-Маил.Тешко издржлива пластика изградба и секоја ознака мерки 3.5" x 2.25" x 0.25". 3.5x2.25x3.5. Боја : Избрани Бои Приватност Багаж Ознака Карактеристики.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите