.

.

Teskyer Багаж Ознаки, 3 Пакет Premium СТП Leahter Багаж Ознаки за Заштита на Приватноста на Патна Торба Labels Куфер Ознаки

Teskyer Багаж Ознаки, 3 Пакет Premium СТП Leahter Багаж Ознаки за Заштита на Приватноста на Патна Торба Labels

мислење на клиентот:

DEN 263.76
Достапност
Во достапна форма

Кожа обвивка.Teskyer багаж ознаки направен од висок квалитет на еко-пријателски полиуретан кожа, мека и тенок, extramely трајни производи, погодни за долготрајна повторна употреба!Било кој квалитет на проблемот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за да го замените за вас, без надомест.Секој објект има 2 парчиња двете страни печатени информации картичка, можете да се запишете на две различни адреси на двете страни, и ние љубезно ве молиме да се обезбеди уште една картичка како резервна.Постои круг пролет snap на дното на рака, вие само треба да притиснете на пролет прстен и го стави во рака, само еден чекор за да се закачите на багаж ознака на вашиот багаж или да ги симнат.навистина лесен, едноставен и практичен!Генијален дизајниран рака.Размавта покрие за да се заштити вашите лични информации, на botton на ознаката има слот за да се скрие размавта.И не е дел од дебел јасно ПВЦ според тоа, па нашиот багаж ознаки имаат одредени водоотпорен ефект во дождови(не се под вода).Производ големина : 2.7*4.2 инчен, рака должина : 6.5 инчи, картичка слот за совршено се вклопуваат за стандардни бизнис картички или дебитни картички.Било кој квалитет на проблемот во 6 месец, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние мило да ви даде целосна наплата или да го препрати сте нов производ, без трошоци!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите