.

.

Teskyer Багаж Ознаки, 3 Пакет Premium СТП Leahter Багаж Ознаки за Заштита на Приватноста на Патна Торба Labels Куфер Ознаки

Teskyer Багаж Ознаки, 3 Пакет Premium СТП Leahter Багаж Ознаки за Заштита на Приватноста на Патна Торба Labels

мислење на клиентот:

DEN 830.40
Достапност
Во достапна форма

кожа.Teskyer багаж ознаки направен од висок квалитет на еко-пријателски полиуретан кожа, мека и тенок, extramely трајни производи, погодни за долготрајна повторна употреба!Било кој квалитет на проблемот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за да го замените за вас, без надомест.Секој објект има 2 парчиња двете страни печатени информации картичка, можете да се запишете на две различни адреси на двете страни, и ние љубезно ве молиме да се обезбеди уште една картичка како резервна.Постои круг пролет snap на дното на рака, вие само треба да притиснете на пролет прстен и го стави во рака, само еден чекор за да се закачите на багаж ознака на вашиот багаж или да ги симнат.навистина лесен, едноставен и практичен!Генијален дизајниран рака.Размавта покрие за да се заштити вашите лични информации, на botton на ознаката има слот за да се скрие размавта.И не е дел од дебел јасно ПВЦ според тоа, па нашиот багаж ознаки имаат одредени водоотпорен ефект во дождови(не се под вода).Производ големина : 2.7*4.2 инчен, рака должина : 6.5 инчи, картичка слот за совршено се вклопуваат за стандардни бизнис картички или дебитни картички.Било кој квалитет на проблемот во 6 месец, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние мило да ви даде целосна наплата или да го препрати сте нов производ, без трошоци!.Teskyer багаж ознаки беа дизајнирани и направени на нашата сопствена фабрика, што се користи за премиум СТП кожа и добро обработени од страна на квалификувани работници!.На багаж рингишпил, вашите лични информации е многу лесно да бидат украдени од страна на лошите момци, која може да донесе неизмерна сериозни последици!Така, користејќи се заштитени багаж ознаки е многу потребно!.Teskyer багаж ознаки имаат голема за заштита на приватноста на функцијата.На прекривачот беше cutted прецизно, така што ќе ги покрие вашите лични информации за картичка совршено.Можете да вметнете флип во отворот на дното, така што вашите податоци ќе бидат заштитени во текот на целата jourany.Секој багаж ознака има 2 парчиња информации картички за вас!.Висок квалитет дебели картичка за долго време да го користите.Двете страни печатени, можете да напишете две различни адреса на една картичка.Направени од мека СТП кожа, добро обработени од страна на нашите сопствени фабрика, многу убава и издржливи!.Може да се направи прелиминарна пресуда дали багаж е твое од Teskyer лого.Постои парче од јасно пвц под друга, така што ќе можете да ги заштитите вашите информации картичка!.На дното на рака, не е круг пролет кадар прстен, вие само треба да притиснете на прстен да се земе во или надвор рака.Можете дури и може да се закачите на Teskyer багаж ознаки на вашиот багаж во 2 секунди.Тоа е многу лесен за употреба!. 1. Можеби не се многу добри во употреба на пролет прстен на почетокот, воопшто не грижете се, само да потрае неколку минути за да се запознаат со тоа, ќе најдете многу лесен за употреба. 2. Ние препорачуваме напуштање на пролет прстен на производот, така што ќе не го изгуби. 3. Ве молиме внесете размавта во отворот на дното, така што ќе ги вашите информации заштитени цело време. 4. Ако багаж ознаки се навлажни, ние ви препорачуваме да се чисти нив да се исуши, знаете кожа ќе добие остарел во влажна состојба. 5. Ако сте среќни со нашите производи, добредојдени да ги споделат вашата шопинг искуство и го препорачувам на другите!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите