.

.

Надмине едн Decors Маја III 42. Dove Сива Суета, со Моќ Бар

Надмине едн Decors Маја III 42. Dove Сива Суета, со Моќ Бар

мислење на клиентот:

DEN 1440.00
Достапност
Во достапна форма

Бела образован мермер countertop.Појавување на 3-во.висок backsplash. 1 повлече лента со интегриран моќ бар со 2 сокети + 2 USB порти и виткање железо+ фен за складирање.Сокриени мека блиску 3 начин прилагодливи шарки, со лесен пристап 110° отворање способност.Пред-drilled за 8-во.се шири во центарот славина (не се вклучени).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите