.

.

Avery 48 Инчи Една Бања Суета во Темно Сива, Бела Carrara Мермер Countertop, Undermount Плоштадот Потоне, и Без Огледало

Avery 48 Инчи Една Бања Суета во Темно Сива, Бела Carrara Мермер Countertop, Undermount Плоштадот Потоне, и

мислење на клиентот:

DEN 2332.80
Достапност
Во достапна форма

Изградена на еколошки, високо квалитетен цврсто дрво, иверица и МЕДИЈАПАН, конструирани за да се спречи warping и трае цел живот. 12-фаза дрво подготовка, пескарење, сликарство, а по завршувањето на процесот.Многу вода отпорни на ниски У К В. запечатени заврши.Убава преоден стил, кој ја надополнува секоја бања.Практична Кат-Стои Дизајн.Минимална собранието е потребно.Длабоко Dovetailed Фиоки.Седум (7) функционална фиоки.Целосно-проширување на под-планината мека-затворање фиока слајдови.Сокриени мека-затвори вратата шарки.Внатрешни работи Фиока со Конфигурираат Dividers.Вдлабнати пети удар.Бела Carrara Мермер countertop.Контра вклучува 3" backsplash.Вклучува порцелански undermount плоштадот потоне(s) со пред-drilled една дупка тапа планината(s).Славина(s) не се вклучени.Метал надворешен хардвер со полиран хром финиш.Отворете лесен пристап складирање простори.Две (2) функционална врати.Многу складирање и контра простор.Варијации во засенчување и жито на нашиот природен камен производи подобрување на индивидуалноста на вашата суета и уверете се дека тоа ќе биде навистина уникатен. 2-Годишно Ограничена Гаранција.Боја : Темно Сива Боја.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите