.

.

Naisde Бања Четка Сунѓерот Топката Бања Избрише Назад Сунѓерот Бања Топка

Naisde Бања Четка Сунѓерот Топката Бања Избрише Назад Сунѓерот Бања Топка

мислење на клиентот:

DEN 1797.60
Достапност
Во достапна форма

Широк спектар на употреба : Тело exfoliating scrubber отстранува нечистотијата од телото, exfoliates и те утешува, што го прави полесно за вас по некој ден на работа или студирање.Чистење : Тело сунѓери може да помогне во чистење на делови од телото, нежно избришете телото, и да уживате во бања време за да направи да се чувствувате среќни.Лесен за користење : Туш четка може да се користи со туш гел, сапун или шампон, со добра апсорпција, силната апсорпција на вода и богата пена.Материјал : мека бања сунѓер е направен од loofah и има lanyard, кој е издржлив и лесен за чување, и се чувствува меки и удобни кога се користи.Големина : Сисал тело сунѓерот : 15x10.5 cm/5.91x4.13 инчи.Природни loofah тело сунѓерот : 12.2x5.5 cm/4.80x2.17 инчи.Опис : Силикони тело четка е многу меки, удобни и лесно да се меур.Можете да ги користите телото exfoliating сунѓерот за многу цели, како што е отстранување на нечистотијата од телото, exfoliating и пријатна вас, што го прави бања сунѓери полесно за вас по некој ден на работа или студирање.Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.Пакет Including1 * Бања сунѓери.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите