.

.

QYH Двојно Бела Бања Рамка со Современа Пластика, 1 Парче - Хотел Бања Ѕид

QYH Двојно Бела Бања Рамка со Современа Пластика, 1 Парче - Хотел Бања Ѕид

мислење на клиентот:

DEN 1027.20
Достапност
Во достапна форма

Тип : бања рамка; материјал : пластика.Стил : модерна; инсталација тип : ѕид-монтирани.Количина : 1 парче; нето тежина / кг) : 0.57;.Број на слоеви : два слоја, производ во боја : бела;.Применливи места : хотел, бања;.Тип : бања рамка; материјал : plastic Style : модерна; инсталација тип : ѕид-mounted Quantity : 1 парче; нето тежина / кг) : 0.57;Број на слоеви : два слоја, производ во боја : бела;Применливи места : хотел, бања;.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите