.

.

DFYYQ Крпа Полица Носители Шкафот Вратата Торба Клипови Назад Ѓубре Рек Чување на Ѓубре Торба Носителот Виси Кујната Кабинети за Складирање Торба (Боја : Розова)

DFYYQ Крпа Полица Носители Шкафот Вратата Торба Клипови Назад Ѓубре Рек Чување на Ѓубре Торба Носителот Виси

мислење на клиентот:

DEN 811.20
Достапност
Во достапна форма

- Задебелување PP, цврсти и издржливи. - Врата назад дизајн може да се закачи на вратата, а потоа ѓубре торба, за да остане на врвот, кои се занимаваат со кујнски отпад е многу погодно. - Партал исто така, може да се закачи на него.Спецификации : Боја : Беж, Зелена, Сина, Pink Material : ABSSize : 18.5 x 14 x 4.5 cm Package се Вклучени : 1 x Ѓубре Торба Држачот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите