.

.

Сојузничките Месинг CV-1-22-ГАЛ Clearview Колекција 22 Инчен Галерија Железнички Стаклена Полица, Антички Бронза

Сојузничките Месинг CV-1-22-ГАЛ Clearview Колекција 22 Инчен Галерија Железнички Стаклена Полица, Антички Бронза

мислење на клиентот:

DEN 5711.76
Достапност
Во достапна форма

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Акрилик компоненти суптилно ги истакнуваат овој елегантен дизајн.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Направени со 3/8-во дебела калено стакло за безбедност и сила.Лесна инсталација инструкциите обезбедени.Предвидено со ограничено траење.Овој елегантен и забава дизајн обезбедува оваа стаклена полица ќе ја напушти изјава во вашата бања.Полица вклучува храбар користење на јасни акрилик да се создаде една речиси хипнотички поглед против месинг изградба.На елегантни галерија железнички ќе го задржи вашето предмети безбеден.Кој калено, beveled-edge стакло и цврсти месинг хардвер оваа полица е направена за издржливост, сила и стил.Полицата е завршена со нашиот дизајнер живот завршува за да се обезбеди сигурен перформанси.На Clearview Колекција карактеристики акрилик допира врежана во дизајнот за да додадете а забава, модерен допир и избор на четири дизајни за да се вклучат во хардвер.Како месинг, акрилик е добро прилагодени за влажна бања средини.За разлика од други пластични маси, тоа нема да жолта или исчезнат со текот на времето, е отпорно на гребење, и нема да магла нагоре.Со квалитети како овие, голем дел од оваа колекција карактеристики туш вратата хардвер вклучувајќи го и back-to-back туш вратата повлекува и туш вратата крпа барови.Вие исто така ќе најдете еднокреветни и двокреветни крпа барови и скала крпа барови со акрил барови.Други standout Clearview карактеристики се оние детали : мазна, жлеб, извртени, или украсени модели на хардвер прстени.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите