.

.

TJZY Кујна Полица Организатор Ѕид-Монтирани Удар-Слободен Нерѓосувачки Челик Сад Багажник

TJZY Кујна Полица Организатор Ѕид-Монтирани Удар-Слободен Нерѓосувачки Челик Сад Багажник

мислење на клиентот:

DEN 4943.76
Достапност
Во достапна форма

Лесен за Монтирање : Сите монтажа завртки и fixings вклучуваат.Ѕидот е перфориран и решетката е стабилен и безбеден за употреба.Лесно да се Исцеди : да се Чува тој Countertop чиста и уредна, сад сушење рек сушење застане е опремен со посебен пластични вода послужавник за полевање на вода надвор од сад во секое време,погоден за кујна.Лесен за Чистење : Сад Сушење Рек дизајниран да се откажам за да монтажата седиште со помош на отворот.Тоа е многу погодно за вас да се отстрани полица и чисти во секое време.Подвижен слој проред : Место на чинија решетката или чаша rack во разумен позиција врз основа на висината на објектите што се сместени., кој е многу удобен.Сад,сад,Садови, чинии и чаши можат да бидат поставени.Црна Слој и Издржливи : Сад Решетката се направени на 201stainless челик,Црна слој на површината за да ефективно подобрување на ' рѓа и корозија,да се избегне оштетување на киселини и да се обезбеди долготрајна издржливост.Име : Кујна рек / ѕидот виси јадење rack Number на кат : 3 layers Size (L*W*H) : 16.2*10.5*21.9 во/41.2*26.6*55.7 cm Colour : Black Material : 304 од не 'рѓосувачки steel Material : 304 од не' рѓосувачки steel Storage тип : сад, plate Scope : kitchen Note : Само полиците се продаваат, други кујнски прибор се пукање реквизити.забелешка : Поради разликата во светлина и снимање агол, производот може да се хроматска аберација.Прирачник за мерење на димензиите може да има грешка на ¡À1 cm.Совети : Само полиците се продаваат во сликата, и други кујнски прибор се пукање реквизити.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе го реши проблемот во рок од 24 часа!Ви благодариме за изборот и купувањето на нашите производи.Вашето задоволство е многу важна за нас.среќен шопинг.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите