.

.

WWFF Задебелена Бања Агол Полица Без Вежба, Алуминиум Ѕид , Ѕид Монтирани Бања Агол Полица, Двоен Слој (Боја : Еден Слој)

WWFF Задебелена Бања Агол Полица Без Вежба, Алуминиум Ѕид , Ѕид Монтирани Бања Агол Полица, Двоен Слој (Боја

мислење на клиентот:

DEN 840.00
Достапност
Во достапна форма

✈ Материјал Карактеристики : Алуминиум, лесни, издржлив и не ќе исчезнат Широко се користи во производи за внатрешна декорација. ✈ Добра Стабилност : мазни страни на туш вратата се спречи гребнатини и висока ограда спречува паѓа. ✈ Модерна Едноставност : Оваа бања со туш заштедува простор и ја прави вашата бања почиста. ✈ Бања Туш Полица : Полиците може да се одржи шампон, клима уред, чаши, паста за заби, итн.Двојно куки имаат посилни и постабилни hooking сила од еден куки, која може да кука крпи, бања топки, жилети, итн. ✈ Доживотна Гаранција : даваме доживотна гаранција и брзо и пријателски услуги на клиентите.Слободен одговор или наплата за било исчезнати делови или проблеми со квалитетот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите