.

.

Сојузничките Месинг CL-1-22TB-GAL-IRW Каролина Колекција 22 Инчен Галерија Крпа Бар Дрво Полица, Масло Протри Бронза

Сојузничките Месинг CL-1-22TB-GAL-IRW Каролина Колекција 22 Инчен Галерија Крпа Бар Дрво Полица, Масло Протри

мислење на клиентот:

DEN 926.40
Достапност
Во достапна форма

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Дрво димензија 22-во x 5-во.Полицата е направен од најдобрите тврдо материјали.Интегрирани крпа прави голема употреба на вашиот простор.Предвидено со ограничено траење.Reimagine вашата бања со овој фино направена галерија тврдо полица со интегриран крпа бар.Галеријата железнички на полица е направен од цврст месинг и ќе го задржи вашето предмети безбедно место.Солидна месинг интегрирани крпа бар овозможува креативен простор за вашиот крпи.Традиционален стил и супериорен квалитет резонираат од оваа страна направена додаток.Одликувајќи се со најдобрите тврдо и цврсти месинг хардвер оваа полица е направена за издржливост, сила и стил.Еден од многуте координирање на додатоци во Сојузничките Месинг Колекција на додатоци, оваа суптилна галерија тврдо полица со интегриран крпа бар е совршен додаток на вашата бања оркестарот.Нашата Каролина Колекција е прилично голема, со повеќе од 60 производи, што го прави совршена колекција за нови или преобликува бањи или кујни.Својата традиционална, недооценено дизајн одржува едноставен, но елегантен сензибилитет.Тоа вклучува голем број на дрвени полици (до три групи) со лесно достапни опции како интегриран крпа барови и галија шини; стаклени полици; beveled-edge ѕид-монтирани огледала во неколку форми; и вратата и фрижидер повлекува.Други додатоци вклучуваат мулти-кука полици, сапун точење, сапун јадења, и votive candleholders.Бидете сигурни да проверите на многу различни стилови за хартиена крпа и тоалетна хартија на сопствениците.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите