.

.

Capel Килими Willoughby Правоаголник Плетенка Област Килим, 4' x 6', Беж

Capel Килими Willoughby Правоаголник Плетенка Област Килим, 4' x 6', Беж

мислење на клиентот:

DEN 6600.00
Достапност
Во достапна форма

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Концентрична Правоаголник Плетенка Област Килим.Изработени од 100% Полипропилен.Мерки 4 ft.x 6 стапки.Трајни и лесни да се грижи за очекуваат години на убавината и уживањето.Произведено во сад.Основана во 1917, семејна сопственост Capel Килими се менувала со текот на времето, но желбата да се обезбеди квалитет на површина тепих остана во срцето на Capel традиција.Позната по своите различни уникатни дизајни, Capel Килими понуда килими во секој можен изградба и стил.Трајни и лесни да се грижи за, можете да очекувате години на убавината и уживањето од вашиот Capel килим.Вакуум редовно и чисти spills веднаш со која ги со крпа или сунѓер.Отстрани било маснотии места со обичните суво чистење.Професионални или "in home" периодични чистење користење на моќта на спреј-екстракција тепих чистење метод се препорачува.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите