.

.

Универзална Мебел Напредува Матрица Акцент Перница

Универзална Мебел Напредува Матрица Акцент Перница

мислење на клиентот:

DEN 2160.00
Достапност
Во достапна форма

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. .Нож-раб Финиш.Рачно направена.Декоративна Шема од една страна, солидна на Грбот.Земја на Потекло : Кина.Нема Собрание потребно.Збирка на мислата.Визии и стил.Текстури и емоции.Сите завиткани во удобно хаос за да се направи вашиот простор, вашиот начин.На curated акцент перница е совршен прилог на било троседот, стол, или кревет.Оваа декоративни перница карактеристики рака исполнет пердув надолу помеша вметнете и сопствени дизајниран со неутрален ткаенини кои можат да се сместат на која било стил предност.Оваа перница е совршен прилог на секој дом.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите