.

.

Крпи, Солидна Боја Мека Памучна Ултра-Абсорбента Бања Лице Крпи Бања За Перење Облека, Крпа Дома Бања Крпи Подарок - Кафе

Крпи, Солидна Боја Мека Памучна Ултра-Абсорбента Бања Лице Крпи Бања За Перење Облека, Крпа Дома Бања Крпи Подарок

мислење на клиентот:

DEN 1185.60
Достапност
Во достапна форма

Правоаголна форма и мека на допир, погодна за возрасни користење.Голема абсорбента, лесно ги да се исушат на вашата коса, лице и тело.Без пролевање на косата, кожата-friendly и без мирис.Да ви донесе здрава и чистење живот.Големина : 34cm x 74cm/13.39" x 29.13" (Прибл.).Премиум памук направени крпа, солидна боја, со едноставен дизајн.Спецификации : Премиум памук направени крпа, солидна боја, со едноставен дизајн.Правоаголна форма и мека на допир, погодна за возрасни користење.Голема абсорбента, лесно ги да се исушат на вашата коса, лице и тело.Без пролевање на косата, кожата-friendly и без мирис.Да ви донесе здрава и чистење живот.Точка Име : Крпа Материјал : Памук Количина : 1 Pc Облик : Правоаголник Карактеристики : Вода Абсорбента, Мека, без Мирис, Кожата-friendly Големина : 34cm x 74cm/13.39" x 29.13" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Добредојдовте во мојата продавница. (Ако имате некои прашања, можете да ме контактирате.) Повеќе производи search : Кликнете на продавница линк за да започне истражување на нашиот други колекции.Пакетот Вклучува : 1 x Крпа(Други Додатоци Не се Вклучени).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите