.

.

XPT Рака Крпа,Атрактивни Bowknot Крпа Lanyard Дизајн Микрофибер Деликатна Перење Кујнската Крпа Бања Прибор Светло Розова

XPT Рака Крпа,Атрактивни Bowknot Крпа Lanyard Дизајн Микрофибер Деликатна Перење Кујнската Крпа Бања Прибор

мислење на клиентот:

DEN 102.00
Достапност
Во достапна форма

Микрофибер.Тоа е направен од микрофибер, која е многу мека и еко-пријателски.Она што оваа рака крпа може да ви понуди е дека тоа е мека и не-иритирачки и може да се користи како ткаенина за чистење, и тоа нема да го оштети вашиот мебел или кујнски прибор.Кој својата силна апсорпција на вода, оваа рака крпа може да се направи вашите раце сува брзо, имајќи ги вашите раце чисти откако ќе завршите со готвење, што е многу корисно.Должината на производот е 25cm, ширината е 25cm.Тоа е погоден за канцеларија, кујна, спална соба, бања, livingroom, итн.Опис : Точка Име : Рака Towel Material : Microfiber Color : Сина, Виолетова, Кафе, Светло Розева боја, Лубеницата Црвена, Црвена Роза Карактеристики : Стилски, Lanyard Дизајн, Bowknot Size Детали : Големина : 25cm x 25cm/9.84" x 9.84" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Рака Крпа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите