.

.

Willowswayw 1 Компјутер Супер Абсорбента Памучна Крпа,Деца Мека Рака Крпа Кујна Бања Избрише Густа Ткаенина

Willowswayw 1 Компјутер Супер Абсорбента Памучна Крпа,Деца Мека Рака Крпа Кујна Бања Избрише Густа Ткаенина

мислење на клиентот:

DEN 911.76
Достапност
Во достапна форма

Памук.Меки, удобни, можат да се заштитат децата на кожата.Добар квалитет обезбедува својата издржливост и се избегнува lint и исчезнува.Погоден за деликатна кожа.Не само мека, но исто така и практично.Парична казна изработка овозможува пешкир не е лесно да се финтата.Големина : 52cm x 25cm/20.47" x 9.84" (Прибл.).Тип : Towel Style : Fashion Material : Cotton Features : Супер Абсорбента, Мека, Срцето Шема, Comfortable Notes : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакет се Вклучени : 1 x Крпа (Другите Не се Вклучени).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите