.

.

mDesign Метал за Нега на Коса & Стил Алатка Организатор Носителот - 3 Секции - Бања Суета Countertop простор за Фен за Коса, Рамни Песна, Виткање Прачки за Коса, Straighteners - Нане Зе

mDesign Метал за Нега на Коса & Стил Алатка Организатор Носителот - 3 Секции - Бања Суета Countertop простор

мислење на клиентот:

DEN 360.00
Достапност
Во достапна форма

За НЕГА на КОСА за СКЛАДИРАЊЕ : Оваа самостојна countertop организатор чува сите ваши алатки за нега на коса се одвојат, организиран и лесно да се најде; Великодушно големина така што вие можете безбедно ги чува сите ваши жешки стил алатки и вашиот чешли и четки.ПРОДАВНИЦИ ТОПЛА АЛАТКИ : 3 прегради задржете фенови за коса, рамни песна, виткање песна и четки, додека кошница ви помага да корал кабли; челик жица овозможува да ги чувате алатки дури и додека тие се уште се топли; Компактен дизајн трае до минимален простор на мали или преполн бања countertops и vanities.ФУНКЦИОНАЛНА Совршен за мали бањи каде просторот е ограничен; Употреба во колеџ dorm соби, станови, апартмани, condos, RVs, campers и повеќе; Одлични за дома или професионална употреба.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Направен од силен челик жица со трајни рѓа-отпорни заврши; Лесно Care - Ги чистат со влажна крпа.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Мерки 6.2" x 11.3" x 7.5" висока.Испреплетени кабли и тешко да се најде алатки за нега на коса стане нешто од минатото со Нега на Коса Организаторите од m Design.Повеќе прегради ги собере сите алатки што ви се потребни за одличен коса ден, додека на дното помеѓу држи предмети безбеден.Совршен за чување на фенови за коса, рамни песна, виткање песна, виткање прачки, четки и чешли.Компактен дизајн трае до минимален простор на мали или преполн бања countertops и vanities.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите