.

.

Бања Caddy Фах [Трајни, Не се Лизга], Бања Полица Caddy Фах, се Протега Страни Одговара на Било Када, да се Видиме и Wineglass Држачот за Слободни Сапун Носителот

Бања Caddy Фах [Трајни, Не се Лизга], Бања Полица Caddy Фах, се Протега Страни Одговара на Било Када, да се

мислење на клиентот:

DEN 2121.60
Достапност
Во достапна форма

ОПУШТЕТЕ СЕ И ДЕКОМПРЕСИЈА ВО ЛУКСУЗ.Однесувајте се кон себе си и вашите најблиски за овој елегантен бања послужавник, направена со назначени простори и носители за вашата бања книги, таблет, телефон, чаша, чаша, свеќи, како и други бања додатоци – без оглед на твоето срце желби.Вклучува бесплатно појавување на бамбус бања сапун носителот!Прави внимателен подарок за сопруги, девојки, ќерки да имаат некои добро заслуженото "мене" време.СУПЕР СТАБИЛЕН И МОДЕРЕН НЕ СЕ ЛИЗГА ДИЗАЈН.Кадата caddy лента е конструиран од издржлив, еко-пријателски, 100% водоотпорен бамбус со nonslip зафат дното, така што ќе можат да уживаат целосен мир на умот, додека опуштање во вашата бања впие.НЕ-ДОДЕЛУВАЊЕ на БАМБУС ОСТАНУВА ПОПУШТАТ-БЕСПЛАТНО, Нашите бамбус бања фах карактеристики цврст, силен продолжи страни кои се прилагодливи за да се вклопи во речиси секоја када големина.Од 30" кога затворена и 43" кога целосно да се прошири, оваа када фах caddy организатор нуди многу здрав, рамен простор за вашата бања прибор!.RELAX & ЗАБАВУВА : Прегратка чиста релаксација и забава во вашата бања време, уживајте во читањето на вашите омилени книги или гледате видео записи со ова добро дизајнирани када послужавник.ПРЕМИЕРОТ ДАВАЊЕ на ПОДАРОК – Луксузни бања caddies се совршен подарок да им даде на некој пријател или близок кој ужива релаксирачка меур бања со смирувачки ароматерапијата!. 1.Овој производ вклучува читање на решетката, две чаша вино багажник, свеќа носители и снек зони.Разумен структура, прекрасен изглед,лесен за инсталација. 2.Кадата Решетката е совршен начин да се искапеш!Опуштете се, за неколку часа во када со книга, чаша вино и да се меур бања како оваа када caddy има книга поддршка која збира настрана кога не е во употреба и место да се лизга во и држете го вашиот вино стакло безбедно. 3.Ова Проширување со Када Caddy ви овозможува да ги чувате вашите сапуни, шампони, Книга, i Pad или нешто друго што сакате да ги чувате на тоа, без да се грижите за губење на нив во када.Добар подарок за вашите пријатели и семејството.Име на производ Nan бамбус када rack Material : bamboosize Normal 75x23cm Stretched 110x23cm Product боја black Application : home/хотел/bathroom Package Листа : 1 x Бамбус Када Caddy Послужавник.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите