.

.

STONSARW Бања Суета Фах, Мазна Површина со Исклучителна Случаен Marbling Смола рачно изработени Послужавник,Организатор,Бања Салон за Шампон Крпи toiletries Накит Складирање О

STONSARW Бања Суета Фах, Мазна Површина со Исклучителна Случаен Marbling Смола рачно изработени Послужавник,Организатор,Бања

мислење на клиентот:

DEN 431.76
Достапност
Во достапна форма

Материјал:рачно изработени висока-одделение еколошки смола фах,Мазна и нежна текстура.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија : Едноставен и лесен мулти-цел послужавник може да ви помогне да биде повеќе удобен и практичен, спаси повеќе простор, и да ги чува сите видови на бања прибор, кујнски прибор, благородна накит или други козметика како ви се допаѓа, така што тоа може да биде ставен рамен и убав.Издржливи:Користејќи високо квалитетни високо-одделение еколошки смола, капка-отпорни, отпорно на гребење, водоотпорен и лесно да се чисти.МУЛТИ-ЦЕЛ се КОРИСТИ:Според вашиот различните потреби, на послужавник може да се користи во купатило, кујна, се мијат слив, ноќни маса, лен плакарот, облекување маса и сите видови на места каде што тоа е потребно.Големина:9.7" X 4.2" X 1.2" (24.5 X 10.5 X 3.1 cm) Забелешка : производот е рачно изработени,па мастило шема е случаен и нерегуларни, и големината е малку поинаква.Ве молиме погледнете го вистински производ。.Големина : 9.7" X 4.2" X 1.2" (24.5 X 10.5 X 3.1 cm).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите