.

.

Luxspire Суета Послужавник, Бања Фах казанчето Складирање Послужавник, Смола Кујнски Мијалник Коцки, Памук, Брис Носител Смола Памук Топката Канистер Тегла со Капак

Luxspire Суета Послужавник, Бања Фах казанчето Складирање Послужавник, Смола Кујнски Мијалник Коцки, Памук,

мислење на клиентот:

DEN 935.52
Достапност
Во достапна форма

Да ЗАЧУВАТЕ ПРОСТОР : На лента е совршен за уредно уредување на вашиот парфем, шампон, лосион за шишиња, козметика, toiletries и други суета essentials, држи вашиот објекти без да се зема премногу место на вашиот салон.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ - со Користење на премиум смола и ронки материјал, брис носител е вода-доказ, нула-доказ и лесно да се чисти.Само избришете со чиста влажна крпа.СТИЛСКИ ДИЗАЈН - памук брис држачот е опремен со модерен и елегантен дизајн, со парична казна изработка и класичен изглед кој никогаш не излегува од мода, совршен за бања, дневна соба, спална соба и во канцеларија, се задржи вашата соба стилски.Тоа може да се сместат памук круг, шминка четки, памук брисеви, памук топки, и други бања прибор, ја прави вашата бања уредни и организирани.ЕДНОСТАВЕН и ПРАКТИЧЕН - две прегради дизајн значи дека имате две одделни прегради за вашиот објект.Со поголем капацитет, може да се стави вашите памук брисеви, памук топката и губење на string во тоа одделно за да ги задржи cleam и чисти.ДОАЃА СО КАПАК - Смола памук брис сад украсени со капак што се задржи прашина далеку, обезбедува вашиот памук брисеви уредни и чисти.На Luxspire Суета Лента може да биде одличен избор.Овој минималистички лента е совршен за што служи, прикажување, украсување, организирање и чување на различни предмети додадете елегантен допир на вашата кујна, бања, трпезарија, гостинската соба, или било кој простор во вашиот дом или канцеларија.Направени од смола и ронки, издржливи и сигурни, лесен за чистење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите