.

.

Фен за коса Носителот Рек Ѕид Полица за Складирање за Бања Ѕидови Фен Носители со Морон, Пластични Ѕид за Купатило, Салон за Убавина за Домашна Употреба Само Лепило

Фен за коса Носителот Рек Ѕид Полица за Складирање за Бања Ѕидови Фен Носители со Морон, Пластични Ѕид за Купатило,

мислење на клиентот:

DEN 119.76
Достапност
Во достапна форма

Високо квалитетен материјал.ABS прстен со Акрилна подлога, нула-слободен за објекти, тоа може да се заштити вашиот фен и надолу седиште од секојдневните гребнатини.Лесно да се инсталира.Нема потреба да стиска дупки, постои силна вшмукување чаша на грбот, многу лесно може да се инсталира.На фен за коса е погодна за стакло, плочи, ѕидови, бања врати, кујни и други мазни ѕидови.Специфични и едноставен стил, повеќе од корисни, тоа исто така може да декорирате вашиот дом.Корисни држачот за фен за коса, ги зачувате вашите многу бања простор.Совршено одговараат на повеќето фенови за коса и поголеми-големина на станот во песна, стабилен и удобен за вашиот живот.Може да се користи за да се кујнски ѕид, бања ѕид, ТВ позадина ѕид, barbershop и така натаму, мазна работ, заштита од повреда. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање гарантира ова брзо ќе стане вашиот омилен без ризик купување.Многу луѓе се порибување со оваа вредност 3-pack така тие можат да направат 18 крофни во време!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите